Rugbyový klub povolil reklamu na e-cigy, ktorú predtým odmietal

0

Len pred pár mesiacmi odmietol britský rugbyový klub Warrington Wolves reklamu na elektronické cigarety na svojom domovskom štadióne Halliwell Jones Stadium. Zdá sa však, že manažment sa pod vplyvom nových informácií o elektronických cigaretách rozhodol svoje pôvodné kroky revidovať. Podpisuje totiž reklamnú sponzorskú zmluvu s výrobcom e-cigariet TruVape.

Warrington Wolves podpisuje sponzorskú zmluvu s výrobcom e-cigariet TruVape.
Warrington Wolves podpisuje sponzorskú zmluvu s výrobcom e-cigariet TruVape.

Fanúšikovia tak budú môcť na štadióne nielen vidieť reklamné nosiče, ale majú povolené aj používať svoje zariadenia na vapovanie a takisto si zakúpiť špeciálnu edíciu elektronických cigariet a príslušenstva s logami klubu.

Warrington Wolves pustil reklamu na elektronické cigarety na svoj štadión Halliwell Jones Stadium
Warrington Wolves pustil reklamu na elektronické cigarety na svoj štadión Halliwell Jones Stadium

Obchodný manažér klubu Alex Wilson tvrdí, že pri rozhodovaní zvažovali všetky aspekty – vrátane zdravotného hľadiska: “Chceme, aby naši fanúšikovia robili správne rozhodnutia a špeciálne, ak ide o ich zdravie a kondíciu. Samozrejme, najlepším riešením je nefajčiť vôbec. Ale keďže veľká časť našich fanúšikov už aj tak patrí k fajčiarom, sme radi, že ich môžeme upozorniť aj na menej škodlivé alternatívy tohto zlozvyku.”

Potvrdil, že umožnia návštevníkov vapovať vo vybraných sektoroch a suveníry od TruVape zaradia do svojej kolekcie a budú predávať aj online.

Lee Bryan zo spoločnosti TruVape si nové partnerstvo pochvaľuje: “Synergie medzi Wolves a TruVape z hľadiska značky a fanúšikovskej základne sú skvelé. Chceme spolu s Warrington Wolves pomôcť fanúšikom prejsť od fajčenia k vapingu.”

Leave A Reply